PO POPAJ

popaj

Adresa: Benkovačka 2
Broj telefona: 021 278 481

Dječji vrtić Popaj je samostalni objekt izgrađen 1980. godine. Smješten je na području gradskog kotara Kman.

Objekt Popaj ima 10 odgojnih skupina:

• dvije skupine desetosatnog jasličnog programa,
    • pet skupina desetosatnog vrtićkog programa,
    • dvije skupine šestosatnog vrtićkog programa i
    • jednu skupinu petosatnog vrtićkog programa.

REDOVITI PROGRAMI:

• 10-satni jaslični program; voditeljice odgojiteljice Sandra Butorović i Ivana Kovačić
  • 10-satni jaslični program; voditeljice odgojiteljice Amalija Kusić i Maja Sutlović
  • 10-satni vrtićki program; voditeljice odgojiteljice Ankica Mitrović i Ivona Bašić
  • 10-satni vrtićki program; voditeljice odgojiteljice Tajana Šišević i Snježana Duka
  • 10-satni vrtićki program; voditeljice odgojiteljice Dajana Ćosić-Šurlin i Vesna Ivančić
  • 10-satni vrtićki program; voditeljice odgojiteljice Ljiljana Buljan i Jasminka Vučica
  • 6-satni vrtićki program; voditeljica odgojiteljica Gordana Krasnić
  • 5-satni vrtićki program; voditeljica odgojiteljica Ana Longo

POSEBNI PROGRAMI:

• 6-satni integrirani likovni program; voditeljica odgojiteljica Maja Suton
  • 10-satni dramsko-scenski program; voditeljice odgojiteljice Gordana Mijaljica i Tatjana Kljenak

Specifičnosti vrtića:

Organizacija metodičke prakse studenata:

U tri odgojne skupine  ostvaruje se Metodika likovne kulture za studente predškolskog odgoja Filozofskog fakulteta u Splitu.U suradnji s profesoricom metodike studente vode odgojiteljice:

Gordana Mijaljica,Tatjana Kljenak,Gordana Krasnić i Ankica Mitrović.

Specifičnost vrtića je što imamo veliko   i manje dvorište oba su opremljena različitim rekvizitima. Pješćanik i vrt su dio našeg vrtića ,omogućuju nam nesmetane i slobodne aktivnosti u pješćaniku, te upoznavanje,brigu i ljubav prema raznovrsnim biljkama našeg podneblja koje se nalaze u  našem vrtu koji je proglašen Najljepšim vrtom Hrvatske 2019. u kategoriji Dječji vrtić.

CAP program prevencije napada na djecu.Većinu roditelja danas muče različiti strahovi koji su vezani za njihovu djecu.Problem nasilja među djecom svakako je jedan od njih.Na CAP radionicama dijete će steći informacije o prevencijskim i osnažujućim strategijama.