PO SMOKVICA

Adresa: Sv. Mihovila 50
Broj telefona: 021/325 469

REDOVITI PROGRAM:

5 - satni program, voditelj/ica: Petar Mimica, mag.praesc.educ.

POSEBNI PROGRAM:

6 - satni program ranog učenja engleskog jezika, voditelj/ica: Anna Baković, mag.praesc.educ.

10 - satni program katoličkog vjerskog odgoja, voditelj/ice: Ivančica Barbarić, odgojiteljica i Valentina Krstulović, mag.praesc.educ.

SPECIFIČNOSTI VRTIĆA:

Specifičnost našeg vrtića je to što imamo veliko dvorište koje je opremljeno različitim poligonima i rekvizitima koji djecu potiču na svakodnevno kretanje.

Stavljamo naglasak na kvalitetu odnosa i okruženja koji potiču cjelovit odgoj djeteta i njegovu osobnu izgradnju. Kroz vjerski program potičemo prihvaćanje drugoga, poštivanje različitosti i dječje stvaralaštvo baš kao i osnaživanje identiteta svakog djeteta. Engleski program primjenjuje situacijski pristup učenju te kroz igru omogućuje djetetu upoznavanje, razumijevanje i smisleno korištenje stranog jezika.

Pedagoška godina 2023./2024.

Projekt: Dvorište

Cilj projekta: uz svakodnevnu suradnju s težnjom ka partnerstvu s roditeljima , cilj nam je urediti dvorište, oplemeniti ga zelenilom, mediteranskim biljem, obogatiti raznovrsnim sadržajima (oslikati površine zida, igre na podu, mini igralište za nogomet uz postojeće branke, pješčanik i drugo).

U suradnji s SKAC-om volonterima u sklopu akcije 72-sata bez kompromisa oslikali smo površine zidova vrtića, obojali ogradu.

Picture2 Picture3

Picture4 Picture5