Posebni i alternativni

U 23 odgojne skupine ostvarivati će se posebni i alternativni programi:

  NAZIV PROGRAMA TRAJANJE PODRUŽNICA VODITELJICE
1. EKOLOŠKI PROGRAM 10-satni POPAJ Ljiljana Buljan, odgojiteljica i Anđelka Tomić, odgojiteljica
2. DRAMSKO-SCENSKI PROGRAM 10-satni POPAJ Gordana Mijaljica odgojiteljica – savjetnica, Tatjana Kljenak odgojiteljica-savjetnica
3. LUTKARSKI PROGRAM 10-satni SREĆICA Ivanka Budimir, odgojiteljica – savjetnica i Marija Radan Bekara, odgojiteljica
4. LIKOVNI PROGRAM 10-satni SREĆICA Tajana Jurišić, odgojiteljica – savjetnica i Anita Bokšić, odgojiteljica
5. LIKOVNI PROGRAM 6-satni POPAJ Maja Plazibat, odgojiteljica
6. PROGRAM RANOG UČENJA ENGLESKOG JEZIKA 5-satni BUBAMARA Dajana Ćosić Šurlin, odgojiteljica
7. PROGRAM RANOG UČENJA ENGLESKOG JEZIKA 6-satni SMOKVICA Anna Drlje, odgojiteljica
8. SPORTSKI PROGRAM 10-satni PETAR PAN Marija Torlak odgojiteljica-mentorica, Tonka Vučić odgojiteljica
9. SPORTSKI PROGRAM 10-satni PETAR PAN Marija Skelin, odgojiteljica
Jadranka Kovačević, odgojiteljica
10. SPORTSKI PROGRAM 10-satni PETAR PAN Marica Trutanić, odgojiteljica savjetnica, Dubravko Vukovac, odgojitelj
11. SPORTSKI PROGRAM 6-satni PETAR PAN Branka Ereš odgojiteljica
12. SPORTSKI PROGRAM 5-satni PETAR PAN Ivan Isailović, odgojitelj
13. VJERSKI PROGRAM 10-satni jaslični SMOKVICA Ivančica Barbarić, odgojiteljica
14. VJERSKI PROGRAM 10-satni jaslični POPAJ Jadranka Vukas, odgojiteljica
15. VJERSKI PROGRAM 5-satni BUBAMARA Ljiljana Zanze, odgojiteljica
16. VJERSKI PROGRAM 10-satni TREŠNJICA Milica Rubić, odgojiteljica i Tereza Mišković, odgojiteljica
17. VJERSKI PROGRAM 10-satni PLUTON Ana Juranović, odgojiteljica Egidija Bitanga, odgojiteljica
18. VJERSKI PROGRAM 10-satni jaslični PLUTON Mirjana Dujmović, odgojiteljica
19. MONTESSORI PROGRAM 10-satni MORSKI KONJIĆ Mirjana Alfirević Zec, odgojiteljica i
Jelena Ratković, odgojiteljica
20. MONTESSORI PROGRAM 10-satni ŠARENI SVIJET Dijana Ružičanin, odgojiteljica i
Katarina Džal, odgojiteljica
21. SPORTSKI PROGRAM 10-satni LATICA Marijana Krstić, odgojiteljica i
Jasminka Marušić, odgojiteljica
22. SPORTSKI PROGRAM 10-satni LATICA Danijela Ristov, odgojiteljica i
Nina Berecka, odgojiteljica
23. PROGRAM RANOG UČENJA ENGLESKOG JEZIKA 6-satni VESELI PATULJCI Martina Jelavić, odgojiteljica