PO SMOKVICA

Adresa: Sv. Mihovila 50
Broj telefona: 021/325 469

OBJEKT SMOKVICA IMA 3 ODGOJNE SKUPINE:

• 1 skupina 10- satnog vrtićkog programa
  • 1 skupina 6-satnog vrtićkog programa
  • 1 skupina 5-satnog vrtićkog programa (Petar Mimica mag. praesc.educ.)

POSEBNI PROGRAMI:

1. PROGRAM KATOLIČKOG VJERSKOG ODGOJA DJECE PREDŠKOLSKE DOBI – voditeljice: Ivančica Barbarić, odgojiteljica, Ivna Gruja Bilonić mag. praesc .educ.
  2. PROGRAM RANOG UČENJA ENGLESKOG JEZIKA – voditeljica: Anna Drlje, mag.praesc. educ.

SPECIFIČNOSTI VRTIĆA:

1.DV Smokvica stavlja naglasak na kvalitetu odnosa i okruženja koji potiču cjelovit odgoj djeteta i njegovu osobnu izgradnju. Kroz vjerski program potiče prihvaćanje drugoga, poštivanje različitosti i dječje stvaralaštvo baš kao i osnaživanje identiteta svakog djeteta. Engleski program primjenjuje situacijski pristup učenju te kroz igru omogućuje djetetu upoznavanje, razumijevanje i smisleno korištenje stranog jezika.

2.ORGANIZACIJA PRODULJENOG PROGRAMA namijenjenog roditeljima čije je radno vrijeme dulje od 16.30 sati. Odgojno obrazovni rad odvija se fleksibilno, u suradnji s odgojiteljima redovitih programa i uz izraženu suradnju s roditeljima. Ukupni boravak djeteta u vrtiću mora biti unutar 10 sati.
Program se provodi svakodnevno u trajanju od 3 sata, od 16.00 do 19.00 h.
Program je sufinanciran iz EU projekta Vrtić po mjeri suvremene obitelji 1.

3.PROJEKTI

Neki od projekata su: „Okusi zavičaja“, „Emocije“, „Bon-ton“…

FOTOGALERIJA