Sudjelovanje na državnom stručnom skupu za odgojitelje djece predškolske dobi

Stručni skup u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje održan je u Tuheljske Toplice u vremenu od 18. do 20. travnja 2018. na temu :

„ Cjeloživotnim  učenjem do kvalitetnoga stručnog usavršavanja „.

Dječji vrtić Radost se uključio u rad skupa putem radionice za odgojitelje kuju su pripremile i vodile odgojiteljice savjetnice: Gordana Mijaljica iz dječjeg vrtića Latica i Tatjana Kljenak iz dječjeg vrtića Popaj  na  temu:  „ Timski rad – analizirati, evaluirati, inovirati „ .

Cilj radionice je bio da se istakne važnost timskog rada i samoevaluacije praktičara . Kroz različite vježbe sudionici  su imali mogućnost  upoznati  se s korištenom metodologijom   „akcija – istraživanje – samoregulacija“ ; promišljati o načinu i postupku praćenja i istraživanja svoje aktualne odgojno-obrazovne prakse ;  razmijeniti mišljenja te zajedno diskutirati o tome što su najpovoljniji uvjeti za razvoj djece.

Ostavi komentar