PO POPAJ

Adresa: Benkovačka 20
Broj telefona: 021/502 – 499 ; 021/ 501 – 050 jaslice

Objekt Popaj ima 10 odgojnih skupina:

• 2 skupine 10- satnog jasličnog programa
  • 5 skupina 10-satnog vrtićkog programa
  • 2 skupine 6- satnog vrtićkog programa
  • 1 skupina 5-satnog vrtićkog programa

POSEBNI PROGRAMI

1. PROGRAM KATOLIČKOG VJERSKOG ODGOJA – 10-satni, voditeljice: Ljiljana Buljan i Anđelka Tomić, odgojiteljice
2. LIKOVNI PROGRAM – 6 satni, voditeljica: Maja Plazibat, odgojiteljica
3. DRAMSKO SCENSKI PROGRAM, 10-satni, voditeljice: Gordana Mijaljica, odgojiteljica-savjetnica, Tatjana Kljenak, odgojiteljica-savjetnica

SPECIFIČNOSTI VRTIĆA:

1. ORGANIZACIJA METODIČKE PRAKSE STUDENATA
U dvije odgojne skupine ostvaruje se Metodika likovne kulture za studente predškolskog odgoja Filozofskog fakulteta u Splitu. U suradnji s profesoricom metodike studente vode odgojiteljice: Tatjana Kljenak, Gordana Mijaljica, Gordana Krasnić, Ela Radić i Ankica Mitrović.

2. PROJEKTI
“ Akcijsko istraživanje razvoja i komunikacije govora djece rane dobi “ – četverogodišnji europski projekt ( 2012 – 2015 ). U suradnji s prof. Hicelom Ivon s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu , u realizaciju projekta su se uključile odgojiteljce djece jaslične dobi : Jadranka Kordić i Ivana Kovačić. Voditeljice tima su : Gordana Krasnić i Tatjana Kljenak, odgojiteljice-savjetnice.

FOTOGALERIJA