PO PETAR PAN

Adresa: Marina Getaldića 30 A
Broj telefona: 021/465153

Objekt Petar Pan ima 7 odgojnih skupina:

• 1 skupinu 10-satnog jasličkog programa
  • 4 skupine 10-satnog vrtićkog programa
  • 1 skupinu 6-satnog jutarnjeg programa
  • 1 skupinu 5-satnog poslijepodnevnog programa
  • POSEBNI PROGRAM

1. INTEGRIRANI SPORTSKI PROGRAM – 6-satni program, voditeljica : Branka Ereš

2. INTEGRIRANI SPORTSKI PROGRAM – 10 satni program, voditeljice: Marija Torlak, odgojiteljica mentorica i Tonka Vučić

3. INTEGRIRANI SPORTSKI PROGRAM – 10 satni program, voditeljice: Marija Skelin, Jadranka Kovačević

4. INTEGRIRANI SPORTSKI PROGRAM – 5 satni poslijepodnevni program, voditelj: Ivan Isailović

Specifičnosti vrtića:

1.ORGANIZACIJA PRODULJENOG PROGRAMA namijenjenog roditeljima čije je radno vrijeme dulje od 16.30 sati. Odgojno obrazovni rad odvija se fleksibilno, u suradnji s odgojiteljima redovitih programa i uz izraženu suradnju s roditeljima. Ukupni boravak djeteta u vrtiću mora biti unutar 10 sati.
    Program se provodi svakodnevno u trajanju od 3 sata, od 16.00 do 19.00 h.
    Voditeljica: Tea Balić, odgojiteljica.
    Program je sufinanciran iz EU projekta Vrtić po mjeri suvremene obitelji 1.

2. Realizacija programa radionica za roditelje Rastimo zajedno (Unicef) – za sve podružnice dječjeg vrtića Radost Split. Kao dio šireg programa UNICEF –a za podršku roditeljstva „ Prve tri su najvažnije „ stvoren je program radionica za roditelje „ Rastimo zajedno „ koje se od 2008.g provode s roditeljima najmlađe djece širom Hrvatske. U našoj ustanovi program se provodi od 2013. / 2014. ped. godine. Program je namijenjen roditeljima djece do četiri godine i realizira se kroz jedanaest radionica.

3. Realizacija programa radionica za roditelje Rastimo zajedno Plus (Unicef) – za sve podružnice dječjeg vrtića Radost Split. Kao dio šireg programa UNICEF –a za podršku roditeljstva „ Prve tri su najvažnije „ stvoren je program radionica za roditelje djece s posebnim potrebama. U našoj ustanovi program se provodi od 2017. / 2018. ped. godine.

4. Integrirani sportski programi, uz suradnju s kineziologom, provode se u potpuno opremljenoj sportskoj dvorani uz uključenost svih djelatnika podružnice.

FOTOGALERIJA