Izložba dječjih likovnih radova u Galeriji Meštrović

Izložba dječjih likovnih radova ostvarena je u sklopu projekta Susret Meštrovića i Klimta u muzeju i dječjem vrtiću, studentice Umjetničke akademije Mie Bogdan, a realiziran pod mentorstvom dr. sc. Dunje Pivac, te komentorstvom dr. sc. Hicele Ivon.

U projektu su sudjelovale dvije odgojne skupine iz dječjeg vrtića Radost u Splitu. Odgojnu skupinu Dramsko scenskog programa iz objekta Latica vode odgojiteljice Gordana Mijaljica i Željka Boban, a odgojnu skupinu Dramsko scenskog programa u objektu Popaj vode odgojiteljice Tatjana Kljenjak i Gordana Krasnić. Projektne aktivnosti ostvarile su se dijelom u prostorima Galerije Meštrović, a dijelom u dvama skupinama dječjeg vrtića Radost Split.

Otvaranje izložbe, održano 2. lipnja 2017., u Galeriji Meštrović uveličala su djeca dječjeg vrtića zajedno sa svojim obiteljima.

Ostavi komentar